وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

موسسه هنرمندان پیشکسوت

وزیر جدید در حمایت از هنرمندان پیشکسوت، از وزرای قبلی پیشی بگیرد

  • 0
  • 0

تعداد بازدید: 64  |   تاریخ: 30 شهریور 1396  |   ایجاد شده توسط: محمد رحمانی

جمشید مشایخی روی تخت بیمارستان مطرح کرد:

وزیر جدید در حمایت از هنرمندان پیشکسوت، از وزرای قبلی پیشی بگیرد

علی اصغر کاراندیش مروستی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه سیدعباس عظیمی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت از استاد جمشید مشایخی عیادت به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت، با توجه به کسالت چند روز اخیر استاد جمشید مشایخی و بستری شدن وی در بیمارستان آتیه برای رفع ضعف جسمانی ، صبح امروز یکشنبه 26 شهریور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ارشاد به همراه مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت با حضور در این بیمارستان به عیادت این هنرمند کهنه کار تئاتر، سینما و تلویزیون رفتند.

ابتدای این دیدار با آرزوی بهبودی معاون توسعه مدیریت و منابع ارشاد برای استاد مشایخی آغاز و با احوالپرسی سایر حاضرین همراه شد.

کاراندیش همچنین در ادامه اظهار داشت: این افراد یعنی هنرمندان پیشکسوت بزرگ‌ترین سرمایه‌های فرهنگ، هنر و به عنوان میراث فرهنگی ما هستند و برنامه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حمایت مادی و معنوی از هنرمندان پیشکسوت است.

مشایخی نیز ضمن ابراز بهبودی و تشکر از کادر درمانی بیمارستان، خود را خاک پای ملت ایران و خدمتگزار هنر خواند و از محبت های همه کسانیکه در این ایام جویای احوال وی بودند ملاقات و عیادت کنندگان تشکر و در پیامی برای سایر هنرمندان عضو موسسه هنرمندان پیشکسوت  آرزوی سلامت و موفقیت کرد.

در این عیادت مشایخی در سوالاتی جویای آخرین وضعیت موسسه هنرمندان پیشکسوت شد و به دکتر کاراندیش گفت: با توجه به اتفاقات خوبی که در این چند سال افتاده، امیدوارم وزیر جدید در حمایت از این موسسه از وزرای قبلی  پیشی بگیرد و هر روز شاهد اخبار و گزارشات خوبی از ایشان برای هنرمندان پیشکسوت باشیم.

وی در بخشی دیگر از سخنانش گفت: من خادم هنر و هنرمندانم، پس از این موقعیت و حضور شما بزرگواران که در مقام و مسولیت هستید استفاده می کنم و درد اعضای انجمن بازیگران را بازگو می کنم.

این هنرمند باسابقه روی تخت بیمارستان با انتقاد از نحوه انتخاب بازیگران در فضای سینما و تلویزیون سخنانش را این گونه ادامه داد: چرا با وجود انجمن های بازیگران ، خانه سینما و این همه عضو هنرمند و بازیگر ثبت شده، باید شاهد حضور افرادی به عنوان بازیگر از بیرون این محیط باشیم تا هنرپیشگان حرفه ای بیکار بمانند؟ من امیدوارم راه حلی برای این مسئله مهم پیدا شود.

مشایخی در پایان گفت: من برای خودم نگرانی ندارم ولی وقتی مشکلات عدیده هنرمندان بازیگر را می بینم نمی توانم سکوت کنم.
نظری بروی این خبر وجود ندارد.:: دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر در وب سایت منتشر خواهد شد.
:: پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:  
پست الکترونیکی: