با صدور بیانیه ای از سوی موسسه هنرمندان پیشکسوت صورت گرفت/دعوت از اصحاب فرهنگ و هنر و مردم برای مشارکت حداکثری در انتخابات

در متن این بیانیه آمده است:

“فَبَشِّرْ عِبَادِ، الَّذِينَ یَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیَتَّبِعُونَ أَحْسَنَه

ایران؛ سرزمینی غنی از فرهنگ. با تاریخی درخشان و تمدنی چندهزار ساله که فخر هر انسانی است. درگذر سالها، طوفان‌های بسیاری را بر پیکر خود تحمل کرد اما فرو نپاشید وهمیشه ققنوس وار استوارتر از قبل قد علم کرد.
در این روزهای بی قرار نیز امید و ایمان به پیروزمندی کشور نوری ست برایمان. زمان شتاب ناپذیر می‌گذرد. اما فراموش نمی‌کند هرآنچه بر تاریخ ما گذشته است. هر شبانه روز می توان طرحی نو درانداخت و راهی نو ساخت. راهی برای فردایی پربار و پرافتخاربرای ایران عزیزمان.
در مقاطع حساس تاریخ همواره نشان دادیم که این مردم هستند که حماسه آفرینی می کنند. اکنون نیز یکی از همان زمان‌ها است. تا همگی مسئولانه به پا خیزیم و سهم خود را در پیشرفت کشور ادا کنیم.ودرزمانه جدید انتخابات یکی از جلوه های مردم سالاری دینی است که تبلور ان را در این چهل سال دیده ایم .ومردم با انتخاب خود سرنوشت کشوررا برای چهار سال مشخص می کنند .با توجه به تکثر جامعه ایرانی وتنوع آن از نظر فرهنگی ،قومی ومذهبی وجایگاهی که اصحاب فرهنگ وهنربخصوص پیشکسوتان این حوزه در بین مردم فهیم ایران دارند ،موسسه هنرمندان پیشکسوت به نمایندگی از همه دلدادگان فرهنگ غنی ایران، همه مردم را دعوت به مشارکت در انتخابات 28 خرداد می نماید .مردم فهیم ایران با حضور خود در پای صندوقهای رای بار دیگر برگ زرین دیگری از تاریخ این مرز وبوم را ورق می زنند .به امید روزهای بهتر برای ایران وایرانی.

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

سایر اخبار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا