تسلیت نیکنام حسین پور برای درگذشت استاد “چنگیز جلیلوند”

‎ مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت درگذشت چنگیز جلیلوند هنرمند پیشکسوت عرصه دوبله را تسلیت گفت.
چنگیز جلیلوند

به گزارش روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت، نیکنام حسینی پور در پیامی درگذشت چنگیز جلیلوند دوبلور پیشکسوت را تسلیت گفت. متن پیام مدیرعامل موسسه هنرمندان به شرح زیر است:

«خبر درگذشت استاد چنگیز جلیلوند بر تلخی این روزهایمان افزود. استاد جلیلوند از صداپیشگان مطرحی بود که با صدای خاص و خارق‌العاده اش به جای بازیگران مشهور بسیاری گویندگی کرده است. از ویژه ترین آثار او می‌توان به گویندگی به‌جای بازیگری چون مارلون براندو اشاره کرد که توانایی و درک هنری ویژه‌ای را می‌طلبید.
‎ چنگیز جلیلوند استاد بی بدیل عرصه دوبله دربازیگری نیز خوش درخشید و آثار قابل توجهی از خود به جای گذاشت. استاد جلیلوند با صدایش یادگاری های بسیاری برای ما خلق کرد و در ذهن جامعه هنری و مردم زنده و ماندنی است.
‎ زمانی که ایشان به ویروس کرونا مبتلا شده بود سلامتی ایشان دغدغه و آرزوی همه ما و جامعه بود، اما متاسفانه تقدیر چنین رقم خورد که ایشان در میان ما نباشد و ما غم این ضایعه را به دوش بکشیم.
‎ اینجانب ضمن عرض تسلیت به جامعه هنری، پیشکسوتان هنر و خانواده محترم ایشان از درگاه خداوند منان برای این استاد گرامی آمرزش الهی و برای بازماندگان صبر خواستارم.»

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

سایر اخبار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا