تمام امکانات و فضای موجود موسسه در اختیار هنرمندان است

تعدادی از هنرمندان پیشکسوت تئاتر برای بررسی موضوع استفاده از امکانات موسسه گردهم آمدند.

به گزارش روابط‌عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت ، ظهر دوشنبه 5 تیرماه ، جمعی از هنرمندان پیشکسوت حوزه نمایشی با حضور خسرو حکیم‌رابط(نمایشنامه‌نویس) ، عباس جهانگیریان (نویسنده و پژوهشگر کودکان و نوجوانان) ، ناصر آقایی (بازیگر سینما ، تلویزیون و مدرس دانشگاه) ، محمد حمزه‌زاده (بازیگر و کارگردان تئاتر) ، یداله وفاداری (کارگردان تئاتر)،منصور خلج ( نویسنده و بازیگر تئاتر) و سیدعباس عظیمی (مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت ) در رابطه با استفاده از فضاهای موسسه برای انتقال تجربیات پیشکسوتان به نسل آینده گردهم آمدند.


سیدعباس عظیمی : تمام تلاشی که در این 11 سال در موسسه انجام شده است ، برای این بوده و هست که هنرمندان پیشکسوت به موسسه به چشم خانه دوم خود و یک پاتوق فرهنگی نگاه کنند.

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت ادامه داد :در زمان بازسازی ساختمان جدید موسسه در سال 1395 تلاشمان بر این بود تا فضاهایی مثل گالری ، آتلیه عکس و فیلم ،استودیو موسیقی ، استودیو صداگزاری سینما ، سالن همایش ، فضای آموزشی و فضایی برای تمرین و اجرای نمایش آماده کنیم که با حمایت متولیان وقت این اتفاق افتاد ، هر چند که به دلیل نواقص جزئی هنوز نتوانسته ایم از دو استودیو موسیقی و سینمایی استفاده کنیم.

عظیمی اضافه کرد : همانطور که در بند 3 ماده 6 اساسنامه موسسه که توسط شورایعالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده یکی از مهمترین کارها در موسسه انتقال تجارب هنرمندان پیشکسوت به نسل آینده و میراث‌بانی میراث این عزیزان می‌باشد. در همین راستا امروز برای مباحث آموزشی در مرحله اول در حوزه ی نمایشی ، گرد هم آمده‌ایم تا بتوانیم از ایده های دوستان استفاده کنیم.

وی در ادامه صحبت‌هایش گفت : این فضا صرفا برای هنرمندان نمایشی نیست و تمامی اعضا می‌توانند برای برگزاری ورک شاپ ها و دوره های آموزشی از این امکانات استفاده نمایند .

وی گفت : تمامی امکانات و سرمایه‌های این موسسه همیشه به طور یکسان به خود اعضا تعلق داشته است و این جلسات نیز محدود نبوده و با دیگر متقاضیان عزیز از بین اعضا، در رشته‌های دیگر ادامه خواهد داشت .

در ادامه هرکدام از استادان درنشست ، ضمن اعلام آمادگی برای شروع دوره های آموزشی نظرات خود در رابطه با دروس و نحوه ی به کارگیری اعضا و استفاده از فضاهای موسسه بیان کردند.

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

سایر اخبار

1 دیدگاه دربارهٔ «تمام امکانات و فضای موجود موسسه در اختیار هنرمندان است»

  1. محمد تقی شاهرخ

    باعرض سلام
    ابتدا از برگزاری بسیار خوب مراسم متولدین خرداد صمیمانه تشکر می کنم در این مراسم که باابتکارارزشمند طرح مهر ماندگارواجرای ان در سالروزازدواج دودردانه خلقت حضرت علی ع وخانم فاطمه زهرا س زیبایی ومعنویت خاصی به مراسم داد. ومراسم امسال را باید بصورت ویژه ارزیابی کرد.
    ازدرگاه ایزدمتعال برای حضرتعالی وهمکارانتان توفیق روز افزون طلب می کنم
    ارادتمند محمد تقی شاهرخ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا