حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در منزل مرحوم خسرو سینایی

حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در منزل مرحوم خسرو سینایی

سید عباس صالحی عصر روز گذشته ( دوشنبه ) با حضور در خانه زنده‌یاد خسرو سینایی یاد و خاطره او را گرامی داشت.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید عباس صالحی روز گذشته به همراه حسین انتظامی؛ رییس سازمان سینمایی و سید محمد طباطبائی؛ مدیر عامل موسسه هنرمندان پیشکسوت با حضور در منزل مرحوم خسرو سینایی به خانواده این پیشکسوت سینما تسلیت گفت.
در این دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به خانواده مرحوم سینایی با یادآوری دیدار سال گذشته خود با آن مرحوم و مطرح کردن برخی خاطرات آن روز خاطرنشان کرد: ایشان سرشار از زندگی و پر از انرژی بودند.
وی ادامه داد: درگذشت آقای سینایی در روزهایی که نمی‌توان برای ایشان مراسم یادبودی گرفت داغ فقدان‌شان را مضاعف می‌کند.
صالحی با اشاره به فعالیت خسرو سینایی در حوزه‌های گوناگون هنر خاطرنشان کرد: ایشان به معنای واقعی کلمه هنرمند بودند. کمتر سینماگری را سراغ داریم که اینگونه در رشته‌های متعدد تخصص داشته باشد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تقدیر از خانواده مرحوم سینایی به خاطر همراهی ایشان در طول دوران بیماری‌ گفت: خانواده محترم سینایی در این چند ماه زحمات زیادی را متحمل شد اگرچه آرزو می‌کردیم پایان آن با درگذشت جناب سینایی و با تلخی همراه نمی‌شد.
همچنین در این دیدار خانواده مرحوم سینایی از همراهی‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ویژه موسسه هنرمندان پیشکسوت در دوره بیماری وی قدردانی کردند.

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

سایر اخبار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا