سید محمد طباطبایی در نمایشگاه “عکس از م.صیاد”

محمد صیادصبور

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت با حضور در افتتاحیه نمایشگاه “عکس از م.صیاد” از آثار محمد صیادصبور؛ عکاس پیشکسوت دیدن کرد .

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت با حضور در افتتاحیه نمایشگاه “عکس از م.صیاد” از آثار محمد صیادصبور؛ عکاس پیشکسوت دیدن کرد .

محمد صیادصبور؛ عکاس پیشکسوت مطبوعات و عضو موسسه هنرمندان پیشکسوت است که در این نمایشگاه آثاری را از انقلاب به تماشای عموم گذاشته است.

طباطبایی با بیان اینکه روایت تاریخ با زبان عکس همواره جذابیت خاصی دارد گفت: نقش عکس و عکاسان در ثبت و روایت وقایع انقلاب اسلامی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی ادامه داد: همه ما در نمایشگاه‌ها و مطبوعات و نیز کتاب‌ها عکس‌های متعددی از وقایع انقلاب اسلامی دیده‌ایم اما در این نمایشگاه عکس‌های تازه و جدیدی از انقلاب به نمایش درآمده است که پیش از این کمتر دیده شده است.

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت اظهار کرد: اینکه در روزهای رکود فعالیت‌های فرهنگی پیشکسوتان هنر فعالانه و متعهدانه در عرصه حضور دارند موجب مباهات و امیدواری است.

همچنین محسن شاندیز ، محمدعلی جدیدالاسلام و سعید صادقی؛ عکاسان پیشکسوت نیز در افتتاحیه این نمایشگاه حاضر بودند.

آثار هنرمند عکاس پیشکسوت؛ محمد صیاد صبور در قالب نمایشگاهی با عنوان “عکس از م . صیاد “ در گالری نبشی در‌حال برگزاری است. در نمایشگاه عکس‌های این عکاس پیشکسوت از انقلاب اسلامی و وقایع آن به نمایش گذاشته شده است.

علاقمندان می‌توانند برای تماشای آثار این هنرمند پیشکسوت یکشنبه تا پنجشنبه ( ۵ تا ۹ مرداد ) از ساعت ۱۲ الی ۸ شب به گالری نبشی به آدرس خیابان نجات الهی نبش خیابان خیابان خسرو مراجعه کنند.

پایان خبر

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

سایر اخبار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا