صدیقه کیانفر در گذشت

به گزارش روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت ، صدیقه کیانفر صبح امروز دوشنبه پنجم خردادماه در منزل شخصی خود به علت ایست قلبی درگذشت.
صدیقه کیانفر در گذشت

این هنرمند پیشکسوت رادیو ، تلویزیون و عضو موسسه هنرمندان پیشکسوت متولد 1311بود و فعالیت هنری خود را از سال 1336 در رادیو شروع کرده بود.

موسسه هنرمندان پیشکسوت درگذشت این هنرمند پیشکسوت را تسلیت می گوید.

در ضمن جزئیات مراسم خاکسپاری متعاقبا اعلام می‌شود.

تسلیت مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت برای درگذشت بازیگر پیشکسوت؛ صدیقه کیانفر

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت و نماینده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شورای ارزشیابی هنرمندان درگذشت بازیگر پیشکسوت را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت سید محمد طباطبایی حسینی با صدور پیامی درگذشت صدیقه کیانفر؛ بازیگر سینما، تلویزیون و رادیو و عضو موسسه هنرمندان پیشکسوت را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت سید محمد طباطبائی به این شرح است:

درگذشت بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و رادیو سرکار خانم صدیقه کیانفر در روزگاری که فاصله اجتماعی اگرچه نتوانسته دل‌ها را دور کند اما دیدارها را دیر و دچار تاخیر کرده است تاثری مضاعف بر دل نهاد. آن زنده‌یاد با نقش‌آفرینی در فیلم‌ها و سریال‌های خاطره‌انگیزی تصویر خود را در ذهن مخاطب ماندگار کرده است. یکی از مهمترین ویژگی‌های هنری ایشان، حضور در همه عرصه‌های هنرهای نمایشی است؛ سینما، تلویزیون، رادیو و تئاتر. مرحومه صدیقه کیانفر در سال‌های اخیر در نهمین دهه زندگی خود بر روی صحنه تئاتر حضور یافته و با نسل جوان همکاری کردند که نشان از توان هنری و انگیزه و دغدغه‌مندی ایشان داشت. اینجانب درگذشت عضو محترم و فعال موسسه هنرمندان پیشکسوت را به هنرمندان عزیز و خانواده محترم به ویژه فرزند عزیزشان تسلیت گفته و از درگاه پروردگار متعال برای آن مرحومه مغفرت و برای بازماندگان صبر مسئلت می‌کنم.

صدیقه کیانفر؛ بازیگر پیشکسوت صبح امروز دوشنبه پنجم خردادماه در منزل شخصی خود به علت ایست قلبی درگذشت.

این هنرمند پیشکسوت رادیو ، تلویزیون و عضو موسسه هنرمندان پیشکسوت متولد 1311بود و فعالیت هنری خود را از سال 1336 در رادیو شروع کرده بود.

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

سایر اخبار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا