طرح غربالگری و پیشگیری از بیماریهای قلب و عروق ویژه هنرمندان پیشکسوت

از سوی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت مطرح شد؛ طرح غربالگری و پیشگیری از بیماریهای قلب و عروق ویژه هنرمندان پیشکسوت

به گزارش روابط‌عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت ، روز قبل چهارشنبه ۲۸ دی ماه سیدعباس عظیمی با حضور در مرکز قلب تهران و برگزاری دومین جلسه با مدیران مرکز قلب تهران موضوع غربالگری و پیشگیری بیماری های قلب و عروق برای هنرمندان پیشکسوت را پیگیری کرد.

سید عباس عظیمی با اشاره به شرایط سنی هنرمندان پیشکسوت گفت :با همکاری مرکز قلب تهران به زودی چکاپ قلبی هنرمندان پیشکسوت و خانواده آنان به صورت گروهی آغاز می‌شود.

عظیمی اضافه کرد: همواره توجه به سلامتی روحی و جسمی هنرمندان پیشکسوت به عنوان سرمایه‌های فرهنگی و هنری کشور از دغدغه‌های جدی موسسه هنرمندان پیشکسوت بوده و امیدوار هستم که اجرای طرح قربالگری و پیشگیری از بیماری های قلبی بتواند در تشخیص زود هنگام هر گونه بیماری در مراحل اولیه و جلوگیری از بروز بیماری‌های حاد قلبی و عروقی ثمربخش باشد.

وی در پایان گفت : به زودی جزییات این طرح و نحوه ارائه خدمات مورد نظر به هنرمندان پیشکسوت از طریق روابط عمومی موسسه اطلاع رسانی می شود.

مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی قلب وعروق تهران وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تهران با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی و کادر مجرب درمانی، متخصصین وهيِئت علمی به صورت تمام وقت، به ارائه خدمات آموزشی درمانی با بهترین کیفیت مشغول به کار است.

این مرکز با بهره مندی از الگوهای مدیریت کیفیت بین‌المللی، توانسته است رتبه های برتر را درارائه ضوابط واستانداردهای داخلی وخارجي کسب نماید، به طوری که معتبر ترین مجله قلب اروپا با معرفی قابلیت ها و امکانات این مرکز درمانی از آن به عنوان “یک مرکز پیشرفته قلبی (Cardiac Center of excellence )” نام برده است. این مرکز با ظرفیت 470 تخت بستری و یازده اتاق عمل جراحی قلب باز و 6 اتاق کت لب، سالیانه بیش از ۳۵۰۰ عمل جراحی در زمینه‌های مختلف بیماری‌های قلبی به انجام می‌رساند، همچنین سالیانه بیش از ۱۵۰۰۰ پروسیجرهای تخصصی در بخش کت لب این مرکز درمانی صورت میپذیرد.

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

سایر اخبار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا