عیادت سیدعباس عظیمی از هادی جمالی 

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت از استاد هادی جمالی عیادت کرد . 

به گزارش روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت ، سیدعباس عظیمی مدیرعامل این موسسه با حضور در بیمارستان ضمن عیادت از استاد هادی جمالی نقاش پیشکسوت و سرشناس کشور ، با خانواده این هنرمند گفتگو کرد و در روند درمان استاد جمالی قرار گرفت . 

عظیمی ضمن آرزوی سلامتی برای استاد جمالی از هنرمندان پیشکسوت و مردم عزیز ایران خواست که این هنرمند پیشکسوت را از دعاهای خیر خود بی نصیب نگذارند.

استاد جمالی به علت مشکلات جسمی از چندی قبل در بیمارستان بستری شده است . 

هادی جمالی در اردیبهشت سال 1329 در شیراز متولد شد.  مدرک درجه‌یک‌هنری دارد و از سال 1392 عضو مؤسسه هنرمندان پیشکسوت است.

جمالی فارغ‌التحصیل معماری داخلی از دانشگاه هنر و کارشناسی‌ارشد طراحی‌صنعتی از دانشکده هنر معماری دانشگاه‌آزاداسلامی است. علاوه‌بر تحصیل در این رشته‌ها، به نقاشی نیز پرداخته‌است.

هادی جمالی در سبک آبستره اکسپرسیونیسم کار می‌کند و معتقد است این سبک، نوعی از آبستره است که تأثیر شدیدتری دارد و تا اندازه‌ای در آن خشونت به کار رفته‌است؛ به این معنا که آبستره رمانتیک نیست و به نوعی جدی‌تر و با سرعتی بیشتر کار می‌شود. او همچنین سابقه تدریس دانشگاهی دارد و عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، عضو افتخاری انجمن هنرمندان نقاش ایران و عضو چندین گروه هنری است. هادی جمالی تاکنون آثارش را در نمایشگاه‌های انفرادی و گروهی بسیاری، در داخل و خارج از کشور به نمایش گذاشته‌است.

او در زمینه هنر بسیار فعال است و کسب جوایز مختلف، ارائه مقالات هنری در سمینارهای دانشگاهی و مراکز فرهنگی، تألیف کتاب‌های آموزش طراحی، داوری مسابقات هنرهای تجسمی و اجرای نقاشی‌های دیواری در تهران از جمله فعالیت‌ها و دستاوردهای هنری این هنرمند است.

هادی جمالی کتابی نیز با عنوان «اسکیس و راندو با ماژیک و روان‌نویس» چاپ کرده که حاصل ۲۶ سال تجربه تدریس اوست.

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

سایر اخبار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا