نمایش گنجینه‌ای از آثار هنرمندان پیشکسوت در فرهنگسرای نیاوران

آثار بیش از 100 هنرمند پیشکسوت از سراسر کشور، در یکی از مهمترین رویدادهای فرهنگی و هنری کشور، در فرهنگسرای نیاوران به نمایش گذاشته می شود.

به گزارش روابط‌عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت ، دومین نمایشگاه بزرگ هنرهای تجسمی و سنتی هنرمندان پیشکسوت با حضور بیش از 100 هنرمند پیشکسوت از تاریخ 25 آبان لغایت 4 آذر از سوی موسسه هنرمندان پیشکسوت و با همکاری فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود .

در این نمایشگاه بیش از 100 هنرمند پیشکسوت و درجه یک کشور بیش از 250 اثر در حوزه هنرهای تجسمی ، هنرهای سنتی و صنایع دستی را در معرض دید عموم قرار می‌دهند.همچنین در این نمایشگاه آثار دیده نشده زنده‌یادان مهرزمان فخارمنفرد ، جمشیدسماواتیان ، کامبیز درمبخش ، هژبر ابراهیمی ، مهین افشانپور ، اسماعیل نظری و لئون کوهن به نمایش گذاشته می شود .


اولین دوره نمایشگاه هنرهای تجسمی و سنتی هنرمندان پیشکسوت در سال 98 برگزار شد که با استقبال چشمگیر مخاطبان مواجه شد .

سیدعباس عظیمی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت و رئیس دومین نمایشگاه در رابطه با برگزاری این نمایشگاه گفت: شاخص ترین هنرمندان پیشکسوت کشور گرد هم آمدند تا یکی از بزرگترین و مهمترین رویدادهای هنری کشور را رقم بزنند.

عظیمی افزود : هرکدام از این هنرمندان خود وزنه ای مهم برای فرهنگ و هنر کشور هستند که اکثرشان تا کنون در نمایشگاه‌های گروهی شرکت نکرده‌اند ، اما از آنجا که موسسه را خانه دوم خود میدانند و مینامند با اشتیاق در این نمایشگاه به صورت گروهی شرکت و آثار ارزشمند خود را به نمایش درآورده اند.

وی بخشی از درآمد حاصل از فروش آثار را برای امور خیریه دانست که صرف کمک به کودکان بی سرپرست زلزله خوی دانست.


آیین گشایش این نمایشگاه چهارشنبه24 آبان با حضور هنرمندان پیشکسوت برگزار و علاقمندان از 25 آبان لغایت 4 آذر از ساعت10 لغایت 20 می توانند به تماشای آثار بروند.

پایان پیام.

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

سایر اخبار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا