رسالتِ صدا رهاندنِ اندیشه است از دیوارِ سینه / نصرالله مدقالچی تقدیرشد

همزمان با برنامه سینما و جامعه، مراسم تجلیل از نصرالله مدقالچی(صدا و پیشه سرشناس و پیشکسوت کشور) با حضور سیدعباس عظیمی و جمعی از هنرمندان پیشکسوت روز شنبه ۲۵ دی ماه در فرهنگسرای خانواده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت؛ در این برنامه فیلم سینمایی پدر(۲۰۲۱) محصول مشترک فرانسه و انگلیس به نویسندگی و کارگردانی فلوریان زلر و بازی آنتونی هاپکینز، الیویا کلمن، مارک گینیس، ایموجن پوتس و صداپیشگی نصرالله مدقالچی در نقش آنتونی هاپکینز به نمایش گذاشته ‌شد. 

همچنین با حضور نیروان غنی‌پور و شهرزاد شاه‌کرمی نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی پدر برگزار شد. 

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت بیان کرد : یکی از وظایف مهم موسسه هنرمندان پیشکسوت تکریم هنرمندان است و در این موسسه تمام تلاش خود را می‌کنیم که این اتفاقات خوب از جمله تجلیل‌ها ،سفرها و جشن‌ها در زمان حیات هنرمندان اتفاق بیافتد .در موسسه هنرمندانی داریم که در دورترین و محروم‌ترین نقاط کشور درحال زندگی هستند و سعی خود را می‌کنیم که حداقل سالی یکبار هم که شده به دیدن آن‌ها برویم .

عظیمی ادامه داد : همه ما باید دغدغه معاش و رسیدگی به هنرمندان خصوصا پیشکسوتان را که بار فرهنگی کشور بر دوش آن‌ها است را داشته باشیم و برای تکریم هنرمندان پیشقدم شویم .

عظیمی در ادامه گفت : در موسسه هنرمندان پیشکسوت این آمادگی را داریم تا با تمام نهادهای فرهنگی در این خصوص همکاری لازم را داشته باشیم .

از این‌که هم عصر با استاد نصرالله مدقالچی هنرمند پیشکسوت صدا و دوبله هستم و فرصت خدمت به ایشان را دارم، خداوند را سپاسگزارم و تندرستی مدام و خرسندی ایشان را آرزومندم و لازم است از مدیریت و کانون فیلم فرهنگسرای خانواده تشکر کنم که باعث برگزاری این مراسم شدند.

در ادامه این مراسم سیدعباس عظیمی با اهدای لوحی از زحمات چندین ساله استاد نصرالله مدقالچی قدردانی کرد.

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

سایر اخبار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا