در دیدار صمیمی سید محمود اسلامی با هنرمندان پیشکسوت مطرح شد; هنرمندان پیشکسوت ذخیره های ارزشمند فرهنگی هستند

دکتر اسلامی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: هنرمندان پیشکسوت ذخیره های ارزشمند فرهنگی هستند.

سید محمود اسلامی -معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه واکسیناسیون نوبت چهارم کرونا که صبح امروز –یکشنبه 5 تیرماه در حال انجام بود با حضور در موسسه هنرمندان پیشکسوت و در جمع پیشکسوتان بر اهمیت حضور فعال هنرمندان پیشکسوت در عرصه فرهنگ کشور تاکید کرد و گفت که ایشان ذخیره های ارزشمند و تکرارناپذیر هستند.

وی که در حاشیه مراسم تزریق نوبت چهارم واکسن کرونا برای هنرمندان پیشکسوت در جمع آنان حاضر شده بود، هنرمندان پیشکسوت را بالاترین دارایی فرهنگ و هنر دانست و گفت: هر کشوری برای رسیدن به توسعه و دستیابی به ثبات، نیازمند منابع انسانی فعال است.

در این راستا، دارایی های فکری، گران ترین و باارزش ترین داشته های یک کشور است. هنرمندان پیشکسوت نیز در زمره این دارایی ها هستند و بر همه ما واجب است که درتکریم و حفظ سلامتی و تندرستی این عزیزان نهایت تلاش را انجام دهیم.

‌وی در این دیدار صمیمی با اشاره به ضرورت اجرای تزریق نوبت چهارم واکسن کرونا به هنرمندان پیشکسوت گفت : با گذشت یک دهه از عمر موسسه هنرمندان پیشکسوت به عنوان یکی از ظرفیت های خدمتگزاری در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، با توجه و حمایت اعضای خود  در مسیر و چارچوب خوبی قرار دارد و لازم است با استاندارد سازی شاخص های تکریم ، ضمن انتقال تجارب سازمانی، به سمت بهینه کردن خدمات خود برای تکریم هر چه شایسته هنرمندان پیشکسوت حرکت کند و ما هم در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین در ادامه ابراز کرد: در حوزه فرهنگ و هنر، مقوله هزینه، معنایی ندارد و هر اعتباری که از سوی دولت در این عرصه در نظر گرفته می شود، سرمایه گذاری است و این سرمایه گذاری بالاترین سود را برای کشور، مردم و خود هنرمندان دارد.

اسلامی در گفتگوی صمیمانه با هنرمندان پیشکسوت بر حمایت مادی و معنوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از موسسه هنرمندان پیشکسوت تاکید و اظهار امیدواری کرد فعالیت‌های گذشته موسسه از جمله سفرهای گروهی از سر گرفته شود و بر رفع هرگونه محدودیت و موانع برای پیشرفت امور این موسسه در جهت خدمت‌سانی بهتر به پیشکسوتان تاکید کرد.

سید محمود اسلامی در پایان با ابراز خوشحالی از واکسینه شدن هنرمندان پیشکسوت در نوبت چهارم واکسن کرونا گفت: برای همه هنرمندان پیشکسوت آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم این عزیزان نیز با هنر و تجربه گرانقدرشان، حلاوت و آرامش را به زندگی مردم شریف ایران هدیه دهند.

همچنین در حاشیه این دیدار و در اقدامی بداهه از سوی هنرمندان پیشکسوت ، دست‌خط استاد قربانعلی اجلی با امضای هنرمندان پیشکسوت به منظور قدردانی، تقدیم دکتر اسلامی شد .

پایان پیام/

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

سایر اخبار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا