دیدار وزیر فرهنگ با هنرمندان پیشکسوت

محمد‌مهدی اسماعیلی در ششمین شب از برپایی نمایشگاه قرآن با حضور در غرفه «موسسه هنرمندان پیشکسوت» با جمعی از این هنرمندان پیشکسوت دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، شامگاه پنجشنبه اول اردیبهشت 1401 در غرفه «موسسه هنرمندان پیشکسوت»  در نمایشگاه قرآن کریم حضور یافت و با هنرمندان پیشکسوت حاضر در این غرفه دیدار و گفتگو کرد.

بنا بر این گزارش، سعید امیرسلیمانی، رضا بنفشه‌خواه، عنایت‌الله بخشی، محمد فیلی، رضا ناجی، داوود رواسانی، بهروز کریمی،ابراهمی نباتی مظلومی ، اسماعیل خلج، محمد شیری، عباس شیر خدا، اسدالله تابع‌منش،امیر همتی ،حجت اله اسدی ، مجید قناد ،کیومرث قورچیان ،زینب السادات عارفی ، غلامرضا راهپیما و صفا آقاجانی از هنرمندان حاضر در این دیدار صمیمانه بودند.

در این دیدار کیومرث قورچیان؛ نقاش و هنرمند تجسمی کشورمان به نمایندگی از هنرمندان در سخنانی به بیان مشکلات و موانع این عرصه پرداخت.

همچنین وزیر فرهنگ در حاشیه این دیدار بیان کرد: خوشبختانه هنرمندان سرزمین ما از جمله افرادی هستند که انس خوبی با قرآن دارند و نفس برپایی غرفه «موسسه هنرمندان پیشکسوت» در نمایشگاه قرآن بیانگر همین مسئله است.

اسماعیلی در ادامه گفت: ما آثار هنری قرآنی بسیاری داریم و خدا را شاکریم که در این نمایشگاه این فرصت به‌وجود آمد تا هنرمندان در این محفل حضور پیدا کرده و آثار هنری‌شان را به نمایش بگذارند.

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن کتاب امید و آرامش» از 27 فروردین تا 9 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی(ره) در حال برگزاری است.

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

سایر اخبار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا