آثار هنرمندان پیشکسوت در مسیر آزادی مادران زندانی جرایم غیر عمد

هنرمندان پیشکسوت پیش قدم آزادی مادران زندانی جرائم غیر عمد شدند.

در آستانه سالروز میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) و روز مادر ، هنرمندان پیشکسوت با در اختیار گذاشتن آثارخود به موسسه هنرمندان پیشکسوت برای فروش در مراسم خیریه آزادی مادران زندانی جرائم غیر عمد که قرار است چهارشبه 21 دی ماه‌ که به همت شهرداری منطقه 5 تهران و همکاری نهادها ، موسسات و خیرین در مجموعه فرهنگی و هنری برج آزادی تهران برگزار شود پرچمدار این حرکت زیبا و خیرانه شدند.

سید عباس عظیمی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت ضمن قدردانی از مشارکت هنرمندان پیشکسوت در این امر خیر خواهانه گفت:
8 هنرمند پیشکسوت عضو موسسه با 12 اثر خوشنویسی ، عکس ، نقاشی خط و آئینه کاری در این حرکت نیکوکارانه مشارکت می کنند و تمام درآمد حاصل از فروش آثار آنان صرف آزادی مادران زندانی خواهد شد.

عظیمی با اشاره ای به مشارکت های اجتماعی گذشته هنرمندان پیشکسوت در امور خیریه در اتفاقات و حوادث ناگوار سیل و زلزله در مناطق مختلف کشور ، آخرین موضوع را مرتبط با ساخت یک مدرسه سه کلاسه در روستای گله بچه بخش قرقری شهرستان هیرمند استان سیستان و بلوچستان با نام مدرسه هنرمندان پیشکسوت دانست.

ملیح ناصری ، محمدعلی جدیدالاسلام ، اسماعیل نیکبخت زاویه ، خسرو نعمتی روشن ، غلامحسین شادی زرنق ، افشین بختیار ، محمد حبیبی و مجید چیزفهم دانشمندیان هنرمندانی هستند که اثر خود را اهدا کرده اند .


چهارمین پویش آزادی مادران زندانی با همت شهرداری منطقه 5 تهران و همکاری موسسه هنرمندان پیشکسوت ، بنیاد رودکی ، اداره کل سازمان‌ زندان‌ها و مجموعه فرهنگی و هنری برج آزادی ، با حضور جمعی از خیرین و هنرمندان پیشکسوت در مجموعه فرهنگی و هنری برج آزادی تهران برگزار می شود .

لازم به توضیح است تمامی درآمد حاصل از این پویش صرف آزادی مادران زندانی جرایم غیر عمد می‌گردد.

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

سایر اخبار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا