قول‌هایی که آقای رئیس جمهور در جواب نامه هنرمندان پیشکسوت دادند باعث خوشحالی بسیار زیادم شد

سیدعباس عظیمی- مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت –صبح امروز (شنبه 17 اردیبهشت) با حضور در بیمارستان شهید رجایی ضمن عیادت از محمد کاسبی-هنرمند پیشکسوت سینما ،تئاتر و تلیزیون – پیگیر روند درمان او نیز شد .

محمد کاسبی متولد 1330 و بازیگر پیشکسوت است که از حدود 15 روز قبل به علت بیماری قلبی در بیمارستان قلب و عروق شهید رجایی تهران بستری و تحت درمان قرار گرفته است .

کاسبی با اشاره به روند درمان خود گفت : نسبت به روزهای گذشته خیلی بهتر هستم و پزشکان امروز اجازه ترخیص از بیمارستان را به من داده‌اند.

این بازیگر پیشکسوت ادامه داد : چندی قبل هنگام تزریق دوز سوم واکسن کرونا در موسسه هنرمندان پیشکسوت به آقای اسماعیلی –وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی – گفتم همانطور که کتاب‌های خطی در کتابخانه نیاز به شرایط خاصی از جمله هوا و نور برای نگهداری دارند ،هنرمندان پیشکسوت هم نیاز به شرایط خاص رسیدگی دارند.پیشکسوتان هم چون کتاب‌های خطی با ارزش و حامل فرهنگ این سرزمین هستند.

کاسبی اضافه کرد : ما پیشکسوتان از وزارت فرهنگ این توقع را داریم همانگونه که دیگر نهادها برای کارکنانشان ،بیمارستان و دیگر امکانات رفاهی را فراهم می‌کنند برای ماهم این امکانات لحاظ شود.

محمد کاسبی در بخشی از صحبت‌هایش با اشاره به افطاری رئیس جمهور با هنرمندان گفت : متاسفانه در زمان ضیافت افطاری هنرمندان با آقای دکتر ابراهیم رئیسی – رئیس جمهور اسلامی ایران- بنده در بیمارستان بستری بودم و توفیق حضور نداشتم اما اخبار قول‌هایی که آقای رئیس جمهور در جواب نامه هنرمندان پیشکسوت دادند باعث خوشحالی بسیار زیادم شد و امیدوارم که این قول‌ها خیلی زود در مرحله اجرا قرار گیرد و در پیچ و خم کاغذبازی‌های اداری قرار نگیرد.چرا که موسسه هنرمندان پیشکسوت خانه دوم ما پیشکسوتان است.

در ادامه این دیدار سید عباس عظیمی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت با ابراز خوشحالی از بهبود محمدکاسبی گفت : مردم با آثار شما خاطرات زیادی دارند و در این مدت که درگیر بیماری بودید با دعای خیرشان بی‌نصیبتان نگذاشتند. مطمئن هستم امروز خبر ترخیص شما که همزمان با پخش مجدد سریال خوش‌رکاب از صداوسیما شده است باعث خوشحالی مردم و دوستدارانتان خواهد شد .

لازم به تضیح است موسسه هنرمندان پیشکسوت یکی از ظرفیت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خدمتگزاری به هنرمندان پیشکسوت در تمامی رشته‌‌های هنری است که از سال 91 تا کنون مشغول خدمت‌رسانی به بزرگان فرهنگ و هنر کشور می‌باشد.

داشتن حداقل 60 سال سن و دارا بودن درجه یک هنری(معادل دکتری) از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله شروط عضویت در این موسسه است

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

سایر اخبار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا