نشست صمیمی جمعی از اعضای موسسه هنرمندان پیشکسوت با معاون توسعه و مدیریت منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

سه شنبه 30ام فروردین تعدادی از اعضای موسسه هنرمندان پیشکسوت به همراه سیدعباس عظیمی - مدیرعامل – نشست صمیمانه ای با دکتر محمود اسلامی – معاون توسعه و مدیریت منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی داشتند.

احترام برومند ، صفا آقاجانی ، مهوش صبرکن ، عنایت بخشی ، محمود پاک‌نیت ، جلیل فرجاد ،رضا بنفشه‌خواه، اکبر زنجانپور ، سعید امیرسلیمانی ،جهانگیر الماسی و سیاوش طهمورث هنرمندان پیشکسوت حاضر در این نشست بودند.

محمود اسلامی با اشاره به جایگاه والای هنرمندان پیشکسوت گفت : هنرمندان پیشکسوت جزو سرمایه‌های اصلی کشور هستند و موسسه هنرمندان پیشکسوت چکیده‌ای از هنر ایران است ، . زیرا کسانیکه در این موسسه عضو هستند از آنان به عنوان فخر هنر ایران یاد می شود.
اسلامی ادامه داد:در راستای تکریم هنرمندان پیشکسوت ، در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تمام تلاش خود را میکنیم تا با حمایت از این موسسه که هنرمندان پیشکسوت آن را خانه خود می‌دانند این مهم به نحو شایسته تحقق یابد.

معاون وزیر با اشاره به اثرگذاری هنر و هنرمندان در بطن جامعه گفت : هنرمندان با آثار هنری خود باعث شناساندن فرهنگ و تمدن یک ملت به جامعه جهانی میشوند . از این رو حفظ ، تکریم و رسیدگی به آنان وظیفه هر نهاد و مسئول فرهنگی کشور است .
اسلامی اضافه کر: تلاش خواهیم کرد با توجه به امکانات و ظرفیت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تکریم هنرمندان پیشکسوت به نحو شایسته و بهتر از دوره‌های گذشه انجام شود.
معاون توسعه منابع و مدیریت ادامه داد :: با شرایط جدید و کاهش کرونا باید دوباره با رعایت پروتکل ها سفرهای هنرمندان پیشکسوت طبق روال گذشته انجام شود و برای تامین بودجه موسسه هنرمندان پیشکسوت نباید نگران باشید .

اسلامی موسسه هنرمندان کشور را یکی از ویترین های زیبا و فاخر فرهنگ و هنر کشور نامید.

در پایان این نشست صمیمی هنرمندان با اهدای نشان موسسه به دکتر محمود اسلامی ، او را به عضویت افتخاری موسسه هنرمندان پیشکسوت درآوردند.

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

سایر اخبار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا