همکاری مشترک سازمان زیباسازی شهر تهران و موسسه هنرمندان پیشکسوت

نشست مدیران سازمان زیباسازی شهر تهران و موسسه هنرمندان پیشکسوت به منظور تبادل نظر و بهره‌بردای از ظرفیت‌های فی‌مابین برگزار شد .

صبح یکشنبه 17 بهمن –  سید عباس عظیمی -مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت –  و مهندس قادری جانشین مدیرعامل و معاون فرهنگی و هنری سازمان زیباسازی شهر تهران نشست صمیمانه‌ای را برگزار کردند.

در این جلسه با توجه به اینکه بیش از 70درصد از اعضای موسسه هنرمندان پیشکسوت ساکن تهران هستند  بر لزوم استفاده از این ظرفیت برای حوزه‌هایی چون معماری شهری ، دیوارنگاری ، مجسمه‌ها و نمادهای شهری شهر تهران تاکید شد.

برگزاری سمپوزیوم مجسمه‌سازی با مشارکت سازمان زیباسازی شهر تهران ، موسسه هنرمندان پیشکسوت و مجموعه فرهنگی برج آزادی در بهار سال 1401 یکی دیگر از موضوعات مطرح شده در این نشست بود.

همچنین استفاده از ظرفیت و تخصص هنرمندان پیشکسوت برای داوری ،نظارت و اجرای جشنواره‌‌ها و فعالیت‌های فرهنگی و هنری شهرداری تهران از نکات مهم این نشست بود.

عظیمی در ادامه با اشاره به طراحی و ساخت فضای هنری ساختمان موسسه هنرمندان پیشکسوت خواهان همکاری سازمان زیباسازی شهر تهران برای تکمیل محل نشست هنرمندان در این ساختمان شد .

و در پایان مقرر شد طی تفاهمنامه‌ای همکاری مشترک  فی‌ما‌بین این دو نهاد فرهنگی و هنری ارتقا یابد .

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

تحریریه موسسه هنرمندان پیشکسوت

سایر اخبار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا